Bal karnawałowy

3 lutego 2018 r. w naszej szkole tradycyjnie odbył się bal dla uczniów klas 0-III. Zabawa przebiegała w iście karnawałowym nastroju.
W tym dniu hala sportowa zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Wszystkie stroje były piękne, kolorowe, a przede wszystkim bardzo pomysłowe. Zabawa była wyśmienita. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie. Uczniowie bawili się przy najnowszych, muzycznych hitach. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy dostarczyły dzieciom wielu przeżyć i radości.
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom za wspaniałą zabawę. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.