Pierwszy etap konkursu dla klas 4 SP „Historia Polski a patriotyzm".

Miło mi poinformować, że w pierwszym etapie konkursu dla uczniów klas czwartych „Historia Polski a patriotyzm", uczestniczyło 11 uczniów.

Najwyższy wynik 94% uzyskały dwie uczennice - Julia Kasza z klasy 4 h oraz Maria Wierzbicka z klasy 4 f.

Z kolei 83 % uzyskało aż czworo uczniów: Kinga Mączyńska z klasy 4 a, Aleksandra Nagel z klasy 4 f, Robert Żaczek z klasy 4 g
oraz Maciej Żuk z klasy 4 d.

Wszystkich uczniów zapraszam w poniedziałek 19.03 na 6 godz. lekcyjnej. Spotykamy się pod pokojem nauczycielskim. Uczestnicy drugiego etapu uzyskują cząstkową ocenę celującą.
Wszyscy pozostali uczniowie, którzy mieli powyżej 50 % otrzymują ocenę bardzo dobrą.

Naszym finalistom serdecznie gratuluję, ostatecznie zwycięzców konkursu wyłonimy w poniedziałek.

Organizator,
Wacław Kobyliński.