Wycieczka klasy 4b i 4g

5 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 4b i 4g brali udział w wycieczce do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” znajdującym się w Trojanowie. Dzieci miały okazję zobaczyć Latającą Chatę Tajemnic, Zakręcony Domek, Lewitujący Kran, Meble i Ogródek Olbrzyma. Muzyczna polana z zestawem plenerowych instrumentów z pewnością wyzwoliła talent muzyczny w każdym uczestniku wycieczki. Kolejnym edukacyjnym miejscem był Lasek Doświadczeń z kolekcją interaktywnych eksponatów do samodzielnego poznawania tajemnic fizyki. Natomiast w Pokoju Amesa dzieci miały szansę być większymi od osoby dorosłej, a wszystko dzięki złudzeniu optycznemu. Najodważniejsze osoby zdecydowały się na fantastyczną wędrówkę po labiryncie luster, który ma setki niekończących się korytarzy. Ogromną przygodą dla dzieci były również wyścigi na tratwach. Dzieci bardzo aktywnie spędzały czas również w mini parku trampolin, parku linowym, na karuzeli łańcuchowej i drzewie spadania.

Małgorzata Latkowska
Iwona Kopeć