"Cichy Kącik" w cieniu akcji

Na ternie naszej szkoły tworzymy miejsce do nauki w okresie wiosenno-jesiennym nazwane "Cichy Kącik".
"Cichy Kącik" powstaje dzięki nagrodom finansowym zdobywanym w gminnym konkursie "Rady na odpady".
Za nagrodę w roku szkolnym 2015/16 kupino, ze wsparciem Rady Rodziców, osiem ławek z bala. A za nagrodę zdobytą w w roku szkolnym 2016/17 kupiono trzy tablice dydaktyczne i pięć tablic gatunkowych.
Nagroda zdobyta w tym roku szkolnym pozwoli nam na dalsze tworzenie ścieżki dydaktycznej.
Jest to dobry moment by serdecznie podziękować wszystkim uczniom, rodzicom, dziadkom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za codzienną zbiórkę makulatury i przywożenie jej do szkoły.
Jednocześnie przypominamy, że związaną makulaturę można skladać w boksie szatni budynku głównego również w czasie wakacji.
z ekologicznymi pozdrowieniami,

Anna Wojdyła i Urszula Mielniczuk