Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów

Dnia 29 listopada uczniowie z klasy 0a pojechali do Wielkiej Fabryki Elfów znajdującej się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na początku wizyty dzieci wzięły udział w przedstawieniu, podczas którego dowiedziały się, że Mikołaj wypił przypadkowo "Eliksir Antyświąteczny" i nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników wyruszyły w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. W trakcie ponad dwugodzinnej zabawy dzieci odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja. Na dzieci czekało 10 punktów z atrakcjami, w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalające dzieciom spożytkować ich energię. Nie zabrakło także typowo świątecznych atrakcji takich, jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, podczas której każdy otrzymał Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.

Anna Dukaczewska