Akcja zbiórki darów dla zwierząt ze schroniska w Józefowie

W październiku i listopadzie bieżącego roku, odbyła się w naszej szkole -  AKCJA ZBIÓRKI DARÓW DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W JÓZEFOWIE. w której wspólnie ZEBRALIŚMY 245 kg KARMY oraz inne rzeczy przydatne dla zwierząt.
Na początku wykonaliśmy kolorowe plakaty, które potem zawisły na szkolnych korytarzach. Był to apel do wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Rodziców o pomoc w przedsięwzięciu.
Do zbiórki darów zachęcały również dzieci, przebrane w stroje zwierzątek.
W końcu podarki trafiły do schroniska.
Tam czekał na nas pies RODO. Wspólnie z nim, ruszyliśmy na wyprawę do pobliskiego lasu.
Po pół godzinnym spacerze, to nie my mieliśmy dość, ale Rodo. Chciał wracać do schroniska, do swojego domu. Mamy więc nadzieję,  że jest tam szczęśliwy.

Na sam koniec, poznaliśmy warunki życia zwierząt.
Jesteśmy mile zaskoczeni.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY za wsparcie i DOBRE SERCE..

Ewa Jeziorska oraz Uczniowie Koła geograficznego Szkoły Podstawowej nr 1 w Legionowie