Apel - Bezpieczne ferie

Apel Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 i Gimnazjum
Dnia 25.01.2019 roku odbył się Apel Samorządu Uczniowskiego kl. 4-8 i Gimnazjum. Podsumowano pracę Samorządu w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Prowadzącymi apel były uczennice klasy 8d: Weronika Broniszewska i Julia Krzyżek, a uczennice Ewa Lubowicka, Patrycja Kowalczyk z kl. 3BG i Maja Płońska z kl. 6D przygotowały prezentację multimedialną na temat „Bezpiecznych ferii” w której pokazano jak spędzać wolny czas podczas przerwy zimowej. Rozdano dyplomy i pogratulowano uczniom biorącym udział w konkursie SU „Bezpieczna droga do szkoły”. Samorząd uczniowski złożył podziękowania wszystkim wolontariuszom SP1 oraz ich opiekunom: p. Jolancie Urbańskiej i p. Kamili Prażnowskiej Sinulingga, a także podziękował za współpracę Małemu Samorządowi kl.I-III p. Dorocie Przekazińskiej i p. Marzennie Ślizowskiej.

Życzymy udanych i BEZPIECZNYCH FERII 2019 !
Opiekunowie p. Joanna Kłak p. Katarzyna Schodowska