Zaproszenie do udziału w X edycji KONKURSU WIEDZY O POLSKIM PAŃSTWIE PODZIEMNYM, ARMII KRAJOWEJ I SZARYCH SZEREGACH.

Drodzy uczniowie klas 4-8 i oddziałów gimnazjalnych, w imieniu organizatorów KONKURSU WIEDZY O POLSKIM PAŃSTWIE PODZIEMNYM, ARMII KRAJOWEJ I SZARYCH SZEREGACH pragniemy Was zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Konkurs będzie się odbywał w dwóch niezależnych formach:
a) pisemnych testów na wszystkich trzech etapach;
b) terenowego zadania konkursowego, polegającego na udziale w grze edukacyjnej na Szlaku Polski Walczącej w powiecie legionowskim.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie szkoły z zakładce konkursy. Znajduje się tam szczegółowa bibliografia.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Wacław Kobyliński do piątku 15.02.2019 roku. Zgłosić możecie się bezpośrednio, albo przez wiadomość w dzienniku elektronicznym zatytułowaną „Zgłoszenie- konkurs AK". Wszystkim osobą, które się do mnie zgłoszą będą rozdawane karty zgłoszeniowe i odpowiednie dokumentacje, które prosimy niezwłocznie, podpisane przez rodziców oddać do Wacława Kobylińskiego (odbiór kart zgłoszeniowych możliwy będzie w środę i czwartek). Etap podstawowy (szkolny) odbędzie się 5 marca 2019 roku.

Organizatorzy.