V Edycja Szkolnego Tygodnia Profilaktyki

W dniach 11- 15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Legionowie, odbyła się V już edycja Szkolnego Tygodnia Profilaktyki. Głównym celem organizacji Dni Profilaktyki była popularyzacja idei profilaktyki w szkole, uświadomienie szkodliwości używek, podkreślenie wartości postaw przyjacielskich, przeciwdziałanie agresji oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Podejmowano następującą tematykę:
PONIEDZIAŁEK 11.02.2019 – Dzień Promocji Zdrowia
WTOREK 12.02.2019 – Dzień Antyużywkowy
ŚRODA 13.02.2019 – Dzień Bezpieczeństwa
CZWARTEK 14.02.2019 – Dzień Przeciwdziałania Agresji i Przemocy
PIĄTEK 15.02.2019 – Dzień Dobrych Praktyk

W tych dniach w naszych szkolnych progach gościliśmy przedstawicieli instytucji wspierających pracę szkoły: Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Straż Miejska w Legionowie, RYMcerze z projektem pt, „Nie zmarnuj swojego życia”, Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Legionowie.

Działaniami z zakresu profilaktyki zostali objęci wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy za współpracę.
Organizatorzy.