Spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I LO w "Konopnickiej"

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Legionowie zapraszają uczniów kl. III gimnazjum oraz uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej oraz ich Rodziców na spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I LO, które odbędzie się 15 marca o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie, ul. Piłsudskiego 26. W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły, dowiedzieć się o ciekawych przedsięwzięciach, innowacjach pedagogicznych i projektach realizowanych w szkole, poznać instytucje współpracujące z placówką. Od godz. 17.00 będzie możliwość obejrzenia pracowni przedmiotowych, zaplecza sportowego i innych pomieszczeń szkolnych. Serdecznie zapraszamy.