Etap szkolny Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach

5 marca 2019 r. na piątej godzinie lekcyjnej, w sali 47, odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach. Wzięli w nim udział uczniowie klasy trzecich Gimnazjum i szóstych Szkoły Podstawowej. W sumie w konkursie uczestniczyło dwunastu zawodników, w tym dziesięcioro z klas szóstych i dwoje gimnazjalistów. Uczniowie przystąpili do testu, na napisanie którego mieli 45 minut. Do następnego etapu mogli przejść uczniowie, którzy otrzymali min. 60 %. Z przyjemnością pragnę poinformować, że do kolejnego etapu zakwalifikowali się ze szkoły podstawowej: Tomasz Romaniuk z klasy 6 d oraz Natalia Wiśniewska z klasy 6 b. Natomiast w kategorii szkół ponadpodstawowych naszą szkołę będą reprezentowali: Mateusz Wierzchoń z klasy III Gb oraz Aleksandra Malewicz z klasy 3 Gb. Wymienionym uczniom serdecznie gratuluję i życzę powodzenia na kolejnych szczeblach konkursu.

Opiekun,
Wacław Kobyliński.